Yıllar önce, Amerika’da ortaya çıkan “Coffee Shop” konsepti; hızlı servis veren, tek kullanımlık bardaklarda alınabilecek bir fincan kahve ve yanında birkaç çeşit çörek, kek ile: “Coffee-to-go” adi altında tüm dünyaya yayıldı.

Günümüzde Türkiye’de de, franchise altında çalışan veya münferit olarak çalışan tüm bu benzeri Café’ler ayni sistemi ve mantığı devam ettirmekteler.

Continent Hotels olarak biz de, “Malina” markası adı altında Geleneksel Viyana Kahvesi kültürünü akşamları DJ müziğinin olduğu bir Coffee Shop & Pub ortamına taşıdık.

Malina Coffee Shop&Pub’da; sıradan bir Coffee Shop’ta bulabileceklerinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Hayatin tadını çıkarın ve bir fincan özel aromalı kahvenin veya bir aperatif içeceğin tadını çıkarın…

Continent Hotels Hakkında

Continent Otelcilik ve Turizm Ltd. İstanbul’da kurulmus, marka yönetimi yapan bir firmadır ve ağırlıklı olarak, Asya, Rusya ve Doğu Avrupa bölgelerinde Otel ve Yiyecek İçecek isletmeleri ve franchise üyeliği yapan bir firmadır.

Ekibimiz, otelci ve yiyecek içecek sektörlerinin iyi isimlerinden oluşmuş ve tecrübeli bir ekiptir.

Malina Coffee Shop & Pub konsepti ile, Türkiye genelinde, mağaza yatırımcıları ile birlikte “Agresif” bir büyüme hedeflenmektedir.

Tasarımcılarımız, mağaza standart dizaynlarını, Mutfak danışmanlarımız, mutfak ekipman listesini ve standart fiyatını çıkarmaktadır ve hali hazırda logomuz ile üretilecek özel aromalı kahvelerimiz İtalya’ya sipariş verilmiştir.

AMACIMIZ:

Daha düşük maliyetli (yatırımcılar için) Coffee Shop & Pub’lar hazırlamak, ve konsepti DJ müzik, yiyecek ve diğer içecek menüsü ile desteklemek, Mağaza yatırımcısı için en uygun formül ile ekibimiz tarafından yönetimine kadar destek verilecek noktalar kurmaktır.

SİZ FRANCHISE ADAYI:

Yeni bir iş açmak istiyor olabilirsiniz veya yatırım yapıp ek bir iş kurmak istiyor olabilirsiniz. Sizin için en uygun formül bizim size sunduğumuz formül olacaktır. Anahtar teslim mağazanız, ekibi kurulduktan ve açıldıktan sonra, yine tayin ettiğimizi yönetici tarafından yönetilecek, ekibimiz tarafından periyodik olarak denetlenecek ve size sadece belirli zamanlarda kontrol edip, cironuzu yönetmek kalacak…

BiZLER;

Diğer Franchise veren sistemler gibi, Cirodan YÜZDE İSTEMEMEKTEYİZ… Dükkan büyüklüğüne göre belirlenecek bir SABİT aylık ödeme ile çok hesaplı bir ücret karşılığında dükkanlarınız denetlenecektir…

İlgilenenler için iletişim e-posta adresimiz aşağıda belirtilmiştir.

Continent Hotels Malina Coffee Shop&Pub Franchising

Franchise Ücreti: ANAHTAR TESLİM – Bayii Maliyeti – 60-80 metrekare bir mağaza için – yaklaşık 85.000-90.000 TL.dir

Franchise başvurusunun kabulünden sonra, 45 gün içinde mağazanız açılmış olur. Sistemde, A-Zye tüm personel alımları, eğitimleri, Mağaza Müdürünün tayini bize aittir. Ayrıca uygun koşullarda Banka Kredisi sağlanabilmektedir.

Mağazalar: Küçük (S), Orta (M) ve Büyük (L) sınıflarında yapılandırılacak ki anahtar teslim maliyetleri bu ölçülere göre değişebilir ve Standart menü’leri de bu ölçülere eşdeğer olarak, azaltılmış veya çoğaltılmış menü içeriğine sahip olacak.

Yine, …………Coffee Shop & Pub S + seklinde (+) işareti mevcut olan mağazalar alkollü mağazalar olacak. Zengin içecek menüsü de olan “alkolsüz” mağazalarımızda, yine zengin alkolsüz kokteyl içerikleri olacak…

Franchise Verilecek Öncelikli Şehirler: İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Antalya.

Başvuru sahipleri, belirtilen bölgelerde, kiralayacakları dükkânları bulduklarında, mimarlık ekibimiz tarafından incelenecek ve uygun bulunduğu taktirde başvuru kabulü yapılabilecek.

Saygılarımızla,

Continent Hospitality Ekibi

Continent Hotels Malina Coffee Shop & Pub Franchising Detaylı Bilgi ve Ön Başvurularınız İçin;

E-Posta: development@continenthotels.com

Web: www.continenthotels.com