coldwell-banker-emlak-gayrimenkul-bayilik-franchise-franchisingColdwell Banker

Coldwell Banker® 1906 yılında San Francisco’da, Colbert Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından konut ve ticari gayrimenkul konularında danışmanlık hizmeti veren bir firma olarak kurulmuştur.

Bugün dünyada 100 yılı aşkın tecrübesi ile 49 ülkede 3.600 ofisi ve 120.000 Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermekte ve yıllık 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir.

Coldwell Banker® kurulduğu 1906 yılından itibaren; ticari gayrimenkul, lüks gayrimenkul, satış sonrası hizmet ve mortgage konularındaki birikimlerini, Coldwell Banker Previews International®, Coldwell Banker Concierge® ve Coldwell Banker Mortgage® alt markalarını oluşturarak geliştirmeye devam etmiştir.

Coldwell Banker® kendisini en mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini sürdüren bir şirkettir.

2007 yılında Türkiye ve K.K.T.C master franchise’ı olarak 2009 yılında yatırım faaliyetlerine başlayan Coldwell Banker Türkiye, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sektörün gelişimine liderlik eden bir gayrimenkul kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Neden Coldwell Banker Franchise Almalısınız

* Yüz yılı aşkın geçmişimizle, gayrimenkul sektöründe kıyaslanması mümkün olmayan seviyede bir know-how sahibiyiz.

* 50 ülkede, 3600 ofisimiz ve 120.000’den fazla Gayrimenkul Profesyonelimiz ile her yıl milyonlarca alıcı-satıcı adayına ulaşırız.

* “Yenilikçi Yönetim” ve “Yenilikçi Hizmet”(İnpvasyon) kültürümüz ile Gayrimenkul Profesyonellerine başarıya giden süreçte yol göstericiyiz.

* Coldwell Banker Global Referral Network (CGRN) sistemimiz ile dünya çapında “Konut”,”Ticari” ve “Lüks” gayrimenkul üzerine uzmanlaşmış binlerce ofisimiz ile paylaşım yapma olanağı sağlarız.

* Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarımıza işleri ile ilgili her tür gelişim konularında destekçiyiz.

* Ulusal ve uluslararası alandaki eğitim ve teknoloji yatırımlarımız, franchise ofislerimizin gelişmesi ve müşteri memnuniyetimiz için önceliğimizdir.

Coldwell Banker ® Etik Kuralları ile oluşmuş çalışma sistemimiz ile franchise ofislerimiz, diğer profesyoneller ile olan işbirliklerini ve müşteri potansiyellerini sürekli geliştirirler.

“500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam eden bir aileyiz.”

Bayilik/Franchise Bilgileri

Öncelikli Franchise Verilecek İller : Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Mersin, Muğla.

İstanbul Franchise: Beşiktaş, Şişli, Nişantaşı, Taksim, Bakırköy, Büyükçekmece, Halkalı, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Üsküdar, Tuzla.

Franchise Yatırım Ücreti: 17.000-20.000 Dolar arası Franchise Bedeli + 17.000-20.000 Dolar arası Şube Açılış Maaliyeti = Toplam 34.000-40.000 Dolar Arası.

Reklam Katılım Ücretleri : % 2.5

Gelirden Pay : % 6

Coldwell Banker Franchise / Bayilik İletişim:

Franchise / Bayilik Yetkilisi : Zeynep İnce

Adres : Tütüncü Mehmet Efendi Cad. Rıdvan Paşa Sk. No:12 Göztepe-Kadıköy/İSTANBUL

Telefon : +90 216 411 80 30

E-posta : info@coldwellbanker.com.tr

www.coldwellbanker.com.tr