coffee-shop-company-turkiye-franchise-franchising-bayilik-şartlarıTürkiye pazarına giren CoffeShop Company, kahve kafe alanında yatırım yapmak isteyen girişimcilere franchise veriyor.

60 yıldır kahve sektöründe üst sınıf espresso makinaları ve ekipmanları üreterek bütün Avrupa‘ ya pazarlayan Schärf Grup dünyaca ünlü Viyana kahve kültürünü modern yorumuyla Coffeeshop Company markasıyla dünyaya yayıyor. Kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyelerinde bir kahve akademisi bulunduran Schärf Grup sektördeki en yenilikçi firmalardan biridir.

coffee-shop-company-turkiye-franchise-franchising

Coffeeshop Company’nin dünyada 30 ülkede 400 e yakın şubesi bulunmaktadır. 2012 yılında Türkiye pazarına Eurostil Gıda ile Franchising anlaşması yaparak giren grup, Türkiye’de 50 şube açmayı hedeflemektedir.

CoffeeShop Company franchise almak isteyenlerBURAYA TIKLAYARAK franchise başvuru formuna ulaşabilirler. Ayrıca franchise ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçebilirler.

Coffeeshop Company Türkiye Franchise Bayilik İletişim bilgileri

Adres : Eurostil Gıda ve Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti. Teşvikiye Akkavak Sk. Halil Bey Apt. No:19/31. Nişantaşı , Şişli – İstanbul

Telefon : (0212)  291 77 76

Web: coffeeshop.com.tr