çilek-spor-bayanlara-ozel-sporhidrolik-fitness-pilates-aerobik-bayilik-franchiseÇilek Sports Club Bayilik (Franchise) Sistemi Nedir?

Çilek Spor Merkezleri insan ilişkileri iyi, gelişime,yeniliğe açık ve girişimci kişilere hem bir iş kurmayı hem de eğlenceli bir şekilde vakit geçirerek para kazandırmayı amaçlayan spor merkezi bayilik (Franchise) zinciridir. Evde oturarak sürekli olarak tüketim yapmaktan sıkılan ev hanımları, gelirini arttırmak ve yaşam standardını yükseltmek isteyen iş sahipleri , artık kendi işinin sahibi olmak isteyenler vakit kaybetmeden bütçenize uygun bir bayilik sistemiyle sizler de Çilek Spor ailesine katılabilirsiniz. Çilek Spor şubesi açmak için kadın veya erkek olmanız fark etmez , sadece antrenörlerin bayan olması yeterlidir.

Çilek Spor bayisi olmak için en önemli yeterliliğiniz bu işe istekli olmanız ve spor salonunuzda Çilek Spor markasını iyi şekilde temsil ederek üyelerinizde müşteri memnuniyeti sağlayabilmenizdir. Spor ve salon işletmeciliği ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü eğitim merkezimizden yüz yüze veya online  verilecektir. Çilek Spor kurucuları 20 yıllık spor öz geçmiş ve tecrübeleriyle size mutlaka yardımcı olacaklardır. Uzmanlarımız sizin için spor salonu açmak istediğiniz bölgede fizibilite çalışmaları yapacak , size bulunduğunuz şehir veya ilçede en uygun noktayı bulmanızda yardımcı olacaktır.

İşyeri olarak soyunma odası hariç en az 90 – 100 m2 lik bir alan size yeterli olacaktır. Elbette ki gösterişli bir dükkan size daha fazla üye girişi olarak dönecektir. Ya da büyük bir salonda ileride farklı etkinlikler yapmak için de fırsatınız olacaktır. Salonunuzda firmamız tarafından sizin için özel olarak hazırlanacak olan fitness ekipmanlarımızla yapacağınız Hidrolik Fitness çalışmalarına ilave olarak  üyelerinize Pilates, Aerobic , Zumba ,Yoga , Masaj ,Tai-bo ,Trx ,vb çalışmaları da yaptırabilirsiniz. Firma olarak her türlü ilave etkinliğinizi desteklemekteyiz.Siz de Türkiye’nin en şık ve en sıcak kadınlara özel spor merkezi zincirinin bir parçası olmak için acele edin, en avantajlı şartlarla ailemize hemen katılın.

çilek-çocuklara-spor-salonu-kids-bayilik-franchise-franchisingÇilek Spor Kids

Biz Türkiye’de ilki gerçekleştirip ÇİLEK SPOR KIDS Çocuklara Özel Spor ve Aktivite Merkezlerini kurduk. Siz de bulunduğunuz il veya semtte ilk olmak istemez misiniz? Çilek Spor’la birlikte sadece bayanlara özel spor salonu kurabileceğiniz gibi, Çilek Spor Kids markamızla çocuklara özel spor  salonu veya her ikisinin de bir arada yapıldığı kopmleks bir spor salonu sahibi olabilirsiniz. Bu da şuan Türkiye’de sadece ÇİLEK SPOR’un sizlere sunduğu bir hizmettir. Özelikle gelir seviyesinin yüksek olduğu A seviyesi üye profilinin bulunduğu semtlerde Kadınlara ve Çocuklara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezini bir arada üyelerinizin hizmetine sunarak bulunduğunuz bölgede fark yaratabilirsiniz. Firma olarak tüm enerjimizi sürekli olarak yeniliğe ve gelişmeye veriyoruz.

çilek-spor-salonu-bayilik-franchise-franchisingBayanlara Özel Spor Salonu Bayiliği İçin Kısa bir süreliğine 19.990 TL’den başlayan fiyatlarla  hidrolik fitness aletlerinizi ve tüm ekstralarımızı ilave ücret ödemeksizin alıp en düşük maliyetle spor salonunuzu kurma imkanı veriyoruz.

Farklı bayilik paketlerimizden  hazırlamak istediğiniz konseptinize uygun olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz  sizin için gerekli her şeyi boyasıyla , duşuyla dolabıyla biz hazırlayalım, salonunuzu anahtar teslimi size teslim edelim. Bir spor salonunda size müşteri kazandıracak olan öncelikle insanlarla olan ilişkiniz ve tesisinizin durumudur. Dolayısıyla kendinize insan ilişkileri konusunda güveniyorsanız bütçenize göre belirlediğiniz kriterler dahilinde spor salonunuzu Çilek Spor’la kurun.Çilek Spor olarak kırmızı çizgimiz müşteri memnuniyetidir. Siz de Çilek Spor ailesinin bir parçası olarak açacağınız şubede müşteri memnuniyeti sağlayabileceğinize inanıyorsanız siz de hemen zincirimizin bir halkası olun.  Referanslarımız gün geçtikçe artmaktadır. Kendimize ait,  sadece spor aletleri üretim ve ihracatı yapan fabrikamızda üretilen Bayanlara ve Çocuklara Özel Çilek Spor  Hidrolik Fitness aletlerimiz 2013 yılında baştan aşağı yenilenmiştir ve firmamız tarafından garantili olarak sizlere teslim edilmektedir. Fitness aletlerimiz yurt içinde ve yurt dışında şubelerimizde kullanılmaktadır. Pembe- beyazın şıklık ve zerafetini siz de salonunuzda yaşayın Çilek Spor’un kaliteli spor hizmetini siz de şubenizde üyelerinize sunun.

Çilek Spor Bayanlara ve Çocuklara Özel Spor Salonu Bayilik-Franchise İletişim Bilgileri

Bayilik-Franchise Yetkilisi: Ümit Özer : Mobil Telefon: (542) 535 09 36

Genel Merkez Telefon: (258) 377 62 92

Adres: Adalet Mahallesi. Vatan Caddesi. Kozan Sitesi  – Denizli

Web: www.cilekspor.com