chickers-bayilik-bayilikler-franchising-şartları-fiyatı-ücretiChicker’s; işlevselliği kabul edilmiş ve güvenilirliği kanıtlanmış sistemleri kullanan,  %100 yerli sermayeye dayalı olarak kurulmuş uluslar arası bir firmadır. Şirketimizin iş anlayışı,  Franchisee’leri ile sorunsuz iletişim ve sınırsız destek prensibine dayanır.

Chicker’s markası 2011 yılında kurulan ve bugüne kadar süregelen bilgi ve tecrübeleriyle yurt dışında bir çok bayiliğe sahiptir. Firmamız  büyük potansiyelin olduğu bu sektörde  kendini bu işe adamış ve kanıtlamış dinamik insanlardan oluşur. Fried Chicken sektöründe ülkemizde öncü olmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanına yayılacak olan franchise işletmelerimiz ile hızlı bir şekilde ağlarımızı örmeye devam edeceğiz. 2015 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışındaki toplam franchise sayımızı 50 olarak hedeflemekteyiz.

Chicker’s olarak kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, fastfood sektöründe yeni bir lezzet yaratıp franchise sistemi geliştirdik.

Chicker’s olarak % 100 yerli sermaye ile kurulmuş işine saygı duyan özenli bir firmayız.  Çözüm ortaklarımızı da aynı hazırlanışında ve her alanda hijyen ve kaliteden asla ödün vermeyeceğiz.  İş ortaklarımızı geliştirdiğimiz özenle seçiyoruz ürünlerimizin sistemle aşçı ve personel bağımlılığından kurtarıyoruz. .  Fastfood işletmeciliği sektöründe ekonomik ve lezzetli bir franchise sistemi arıyorsanız;  doğru yerdesiniz!

chickers-bayilik-bayilikler-franchising-veriyor

Ürünler

Özel baharatlarla harmanlanmış eşsiz bu tavuk lezzetini müşterilerimize günlük, sağlıklı ve ekonomik sunuyoruz

• Ürünlerimizi % 100 Taze ve İşlenmemiş Tavuktan İmal Ediyoruz

• Ürünlerimiz Tamamen Doğal ve Hormonsuzdur

• Kesinlikle Hiçbir Katkı Maddesi İçermez

• Helal Gıda Konseptine Uygun Ürünler Kullanılır

Farkımız

İşin sadece restoran işletmeciliği kısmı ile değil, mutfak işleyişi ve paket servisine de ağırlık veren firmamız bu konularda rakiplerine göre çok farklı bir konumdadır. Paket servisin de devrim niteliği taşıyan ambalajlarımız ve dâhiyane fikirlerimiz ile paket serviste yeni bir çığır açan firmamız, müşterilerimize ürünleri sağlıklı, sıcak ve güzel bir görüntü ile sunarken, restoran işletmelerine bu ambalajları rakiplerle kıyaslanamayacak şekilde ekonomik sağlıyoruz. İşin mutfak kısmında ise ustaya olan bağlılığı sonlandıran ürünlerimiz ve tariflerimiz ile restoran işletmecilerinin rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Daha az personel, daha az problem modelini benimsemiş firmamız daha az personeli, daha çok teknoloji ile buluşturarak ürünlerimizin daha lezzetli, daha kaliteli ve daha mükemmel olmasını sağlıyoruz. Büyük ve yüksek maliyetli franchising modellerinden bizi ayıran en büyük farklarımızdan bir diğeri ise siz yol arkadaşlarımıza şeffaf bir anlayışla yaklaşmamız.  Kalitesiz malzemeyi, kaliteli gibi gösterip abartılı fiyatlar talep etmiyoruz. Öyle ki, kaliteli malzemeyi en ekonomik şekilde “sizi uğraştırmadan” sağlıyoruz. Diğer değişle yük olmuyor, var olan yükünüzü azaltıyoruz.

Bizim franchising felsefemiz sizden para kazanmak değil, para kazanmanızı sağlayarak birlikte büyümek. Bu noktada diğer firmalar gibi sizi “sözde” değil,  “özde” ailemizin bir parçası yapıyoruz. Sizleri kanıtlanmış doğru kurallarımızla disiplinli bir şekilde büyümeye ve kazanmaya sürüklüyoruz. Sonuç olarak işlevselliği kanıtlanmış sistemleri ve tarifleri uygulayarak şeffaf olan yapımız ile sizlere kolaylıklar sağlayıp daha karlı işletmeler zinciri hedefliyor, geleceğe doğru ışık saçıyoruz.

• %100 Türk Sermayeli – Uluslar Arası

• Yerli Yatırımcı İçin Minimum Risk ve İş İlişkisinde Güven

• Pratiği Kolay İşlevsel Sistem

• Kusursuz Yapı

• Düşük Maliyet

• Yüksek Kalite

• Usta Gereksinimi Yok

• Rakipsizlik

• Ana Merkezle Sorunsuz İletişim

• Benzersiz Ürünler

Fizibilite

Salon Hizmetine ve paket servisine dayalı olarak 2 tip mağaza modelimiz mevcuttur. Salon Hizmetine dayalı olan mağaza modeli daha çok salon müşterisine hitap etmektedir. Menüleri daha küçük ve bireysel olarak daha ekonomiktir. Paket Servise dayalı sistemde ise menüler daha büyük, fiyatları  çoğunluğa dayalı daha ekonomiktir…

Basit ve makul bir hesap yaparsak, paket hizmetine dayalı bir restoran modeline 45.000€ – 60.000€ ( İlk 10 franchisee adayı için geçerlidir ) arası yatırım yapan, 3.000TL kira ödeyen ve 6 personel çalıştıran (Kişi başı 1.500TL) bir yatırımcı, günde ortalama sadece 1.500TL(100 Menü) ciro ile ayda 45.000 Türk Lirasına ulaşarak,  yaptığı yatırımı ortalama 1 yıl içerisinde geri alır.  Maliyetler mevsim koşullarına göre değişmektedir. Örneğin;  yazın tavuk fiyatlarının tavan yapmasıyla kar marjları ortalama %55 den %35 düşmektedir.  Kış aylarında ise tavuk fiyatlarının dip yapmasıyla ortalama olan %55 kar marjı %65 çıkmaktadır.

İşyerinin açılması planlanan yerler için yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, alışveriş merkezleri, okul, dershane ve sinema gibi işlek kullanılan noktaları tercih ediyoruz. Cadde üstü ve işlek dükkânların gelir avantajı her zaman daha fazladır.  Tavuk menüleri yanı sıra birçok cadde üstü mağazalarımızda dondurma ve tatlı çeşitleri de mevcuttur. Böylelikle daha fazla kişiye hitap ediyoruz ve hizmet götürüyoruz.

Destekler

Aileye giren her franchising işletmesi en az merkezi kadar Chicker’s imkânlarından yararlanmaya hak kazanır.

Şubelerimiz,  bizim yapığımız tüm ar-ge çalışmaları ve pazarlama stratejilerinden yola çıkarak işletmesini tanıtır.  Broşür, ambalaj, vb. gibi tanıtıcı materyallerin hepsi Chicker’s tarafından karşılanır.  Web sayfamızda her bir restoranın iletişim,  bölge bilgisi ve şube fotoğrafları yer alır.  Bütün etkinlik ve kampanyalar tüm şubelerde aynı anda başlar ve aynı anda biter.  Bu konuda Chicker’s şubeleri dev bir organizmanın hücreleri gibi çalışır.  Chicker’s da ben değil biz vardır!

Şubelerimiz,  sözleşme aşamasından daha sonraki faaliyet süreçleri de dâhil olmak üzere her türlü danışmanlığı firmamızdaki ilgili sorumlulardan alacaktır.  Danışmanlarımız sizlere kiralanacak uygun yer seçiminden mekânın konseptine kadar proje ve uygulama aşamasında yardımcı olacaktır.

Şubelerimiz,  dekorasyon işlemleri tamamlandıktan sonra mutfak ekipmanları konusunda yine Chicker’s franchise danışmanları ile çalışmakta,  bu konuda da tüm desteği almaktadır.  Mutfak ekipmanları ile ilgili tüm kurulum yine uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şubelerimiz,  faaliyet sırasında tedarik edeceği malzemeleri yine Chicker’s aracılığıyla tedarik edecek, bu konuda da herhangi bir sıkıntı çekmeyecektir.  Tedarikçilerimiz Türkiye’nin önde gelen firmaları olup her zaman taze,  doğal,  katkısız ve lezzetli ürünleriyle Chicker’s menülerine renk katmaktadır.

Şubelerimiz,  kurumsal bir işletmenin arkasında olduğunu her daim hissetmektedir.  Sözleşme aşamasıyla başlayan bu sistemli yapı sayesinde girişimcilerimiz başarmanın hazzını yaşayacaktır!

Bize Katılırken

Yatırımcı için tüm danışmanlık,  eğitim,  reklam ve donanımın temini hızlı ve kusursuz sağlamak için kurulmuş profesyonel bir ekibe sahibiz.  Dinamik,  prensipli ve uzman kadromuz sayesinde iletişimde sorunsuz bir sistem mevcuttur.

Franchise adaylarında aranan nitelikler;

• İş Sorumluluğuna Sahip ve Yeniliklere Açık Olmak,

• Başarma Arzusuna Sahip Olmak ve Standartlara Uyum Sağlayabilmek

• Yatırımlar İçin Gerekli Finansal Durumu Karşılayabilecek Olmak

• Esnek Çalışma Saatlerine Hazırlıklı ve İşinin Başında Durabilecek,  Yüksek Tempoya Ayak Uydurabilecek Girişimciler Olmak

Siz de bu lezzetli yolculukta müşterilerimize bir durak olmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden başvuru formumuzu doldurun! Bizimle çalışmak isteyen franchisee adaylarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

Chicker’s Franchising İletişim Bilgileri:

Adres: Cemal Gürsel Cd. 112/6. Karşıyaka – İZMİR

Telefon: (0232) 369 66 33 – (0541) 520 61 32

E-Posta: franchising@chickers.com.tr

Web: www.chickers.com.tr