buts-çıtır-kızarmış-tavuk-ürünleri-bayilik-franchise-franchising-şartlarıBut’s ürünleri, uluslararası standartlara uygun şekilde hazırlanarak üretim tesislerinden şubelere sevkedilmektedir. Şubelerde ürün üretimine dair bir maliyet bulunmamaktadır. Şubeye gelen ürünler son teknoloji ekipmanlarda hazırlanarak servis edilmektedir. Şube çalışanları pişirme, ürün hazırlıkları, müşteri ilişkileri, kalite, servis ve hijyen konularında But’s tarafından düzenli olarak eğitim almaktadır ; dolayısıyla usta ve kalifiye personel ihtiyacı yoktur. Ürünlerin pişmeye hazır olması nedeni ile stok ve işletme kalemleri minimumdur.

But’s, misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak adına Ar-Ge yatırımlarını sürdürmekte ve bünyesine her geçen gün yeni restoranlar katmak amacıyla sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir. Misafirlerine en yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiş olan But’s, gelecekte de bu hedefi sürdürmeyi ve daha çok noktada daha çok misafire ulaşmayı hedeflemektedir.

But’s misyonu, misafirlerine lezzetli ürünler sunmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güleryüzlü hizmetiyle tüm misafirlerinin restorandan memnun ayrılmasını sağlamak ve eğitimli personel yetiştirerek de istihdam arttırarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadir.

ULUSLARARASI BİR MARKANIN ORTAĞI OLMAK

Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla But’s bir dünya markası yapabilecek tüm inovatif ürünler ve yatırımlar yapılmaktadır ve her geçen gün hedeflerini daha da büyütmektedir.

 NEDEN BUT’ S FRANCHİSE ALMALISINIZ?

1- Bayilik ve Franchise bedeli olmaması
2- Menü çeşitliliği ile rakiplerine kıyasla çok güçlü.
3- Mevsim gözetmeyen ürünler
4- Düşük yatırım maliyeti
5- Hızlı yüksek kârlı dönüşüm
6- Çabuk kurulum
7- Modern tasarımlar
8- En yeni teknoloji
9- Sürekli Eğitim ve kontrol
10- Tüm ürünlerde uluslararası firmaların desteği
11- Problemsiz sürekli teknik destek
12- Güvenilir şirket yapısı ve marka kimliği
13- Promosyon ve reklam desteği
14- Ürün temini kolaylığı

Bayilik Şartları : Avm’ler için 40 m2, Şehir içi 80 m2 alan gereklidir.
Bayilik Destekleri : Personel,Eğitim ve Pazarlama Desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti : 70.000 Tl

Yetkili Kişi : Tarık Göksu
Adres Bilgileri : Hacı halil mah. İsmetpaşa Cad. No:14 Can-Sal İş Merkezi Kat:6 No:70  Gebze / Kocaeli
Telefon : 0543 697 62 95