budekor-printgloss-3d-dekorasyon-bayilik-1BUDEKOR, 1992 yılından itibaren İnşaat sektöründe başta müşavirlik ve müteahhitlik alanlarında hizmet vermiş , ilerleyen yıllarda dekorasyon ve reklam işleri alanında faaliyet gösteren iki firmanın da katılımı ile 2013 yılında Turalı inşaat Ltd. Şti. çatısı altında birleşmesi sonucu oluşan bir markadır.

BUDEKOR  iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk , desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir .

BUDEKOR her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz

Firmamız patentli ürünü PRINTGLOSS® ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izolasyonunu yapmaktadır.

BUDEKOR kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir.

Firmamız patentli ürünü PRINTGLOSS® ile tüm Türkiye’ye  yurt içi bayilikler ve tüm dünyaya yurt dışı distribütörlükler dağıtmaktadır.

budekor-printgloss-3d-dekorasyon-bayilik

PRINTGLOSS  Nedir ?

PRINTGLOSS® , dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir , solmaya karşı dirençlidir.

PRINTGLOSS®  ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.

PRINTGLOSS®  ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.

PRINTGLOSS®  ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez. Kullanıcı sağlığı ile ilgili bütün onaylara sahip yeşil belgeli bir ürün grubudur

PRINTGLOSS NE KADAR DAYANIKLI ?

BUDEKOR  kullandığı PRINTGLOSS® sayesinde her türlü kimyasala karşı dirençlidir. Kireç çözücü, tuz ruhu, yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piayasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.

BUDEKOR  PRINTGLOSS® sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur.  Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.

BUDEKOR  PRINTGLOSS® sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine koyacağınız kızgın veya kaynamış tencere, çaydanlık veya üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez.  Üzerinde kaynamış tencere ve çaydanlık bekletilerek, ve kaynar su dökülerek test edilmiştir.

PRINTGLOSS®  yukardaki sayılan özellikleri sayesinde dış mekan uygulamalarında ve kullanımlarında sorunsuz bir ürün konumundadır.

BUDEKOR  yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı PRINTGLOSS® ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir.

BUDEKOR özellikle dış mekanlarda masa ve dış cephe kaplama kullanımı için, yukarıdaki özellikleri sayesinde bugüne kadar çözülemeyen bir çok problemin de çözümü konumundadır.

budekor-printgloss-3d-dekorasyon-bayilik-2

NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ

Amaç BUDEKOR  markasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır.

Verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı yerinde uygulama gerektirmektedir. Bu sebepten dolayı BUDEKOR ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz

BAYİLİK ŞARTLARI

* Büyük küçük tüm il merkezlerine sadece tek bayilik verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç). İlçe merkezleri ayrı bayilik gerektirmektedir. Bayilik verilen il merkezi ya da ilçelere merkez ofis dahil başka hiçbir bayi uygulama yada satış yapamaz

(İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik,)

* İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki  bayi ye yönlendirilmektedir.

* Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de  mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.

* Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır.

* Bayilik alınacak her merkez için 10.000 Euro bayilik bedeli alınmaktadır. Alınacak 2. Bayilik için bu bedel 5000 Euro dur.

Ödenen bayilik bedeli  karşılığında;

·             20.000 TL bedelli pres makinası

•             2000 TL bedelinde kimyasal sarf malzeme

•             2000 TL bedelinde PRİNTGLOSS

•             1000 TL bedelinde yüksek çözünürlüklü resim arşivi

•             1000 TL bedelinde internet sitesi Bayilerimize tarafımızdan sağlanacaktır.

Bayilik alan firmaların, hijyenik ortamı olan  atölye açmaları gerekmektedir ( enaz 70 m2)

Bütün bunların dışında üretim için gerekli  süblimasyon printer bayi tarafından sağlanacaktır ( enaz 80 cm eninde) veya dışarıdan bu hizmeti m2 bazında satın alabilirler. Uygun şartlar oluşmadığı taktirde BUDEKOR bayilerine ücreti karşılığın da sublimasyon kağıdında baskıları hazır olarak yollayacaktır.

BAYİLER NASIL ÇALIŞIR ?

Sorumluluk alanlarında bulunan mutfak , dekorasyon vs tarzı çalışan showroom u bulunan  firmalara ücreti karşılığında numune kapaklar yapılır. Böylelikle bizim adımıza çalışan ürünlerimizi sergileyen ve satan 10 larca noktaya sahip olunur.

Sadece son kullanıcıya hitap ederek sınırlı sayıda müşteriye teşhir yada satış yapılması çokta uygun değildir.

Mutfak kapak ve ara panel uygulamaların da;  BUDEKOR dan alınacak eğitim , makine teçhizat ve ham maddeyle atölye ortamında üretim ,sipariş teslimi esasına dayalı bir sistem oluşturulur..

Zemin uygulamaları yerinde yapılması gereğinden dolayı sadece yetkili bayi tarafından tatbik edilir.

( eğitim tarafımızdan verilecektir)

Yine bu konuda satış ve teşhir noktaları oluşturmakta mümkün dür .

 BUDEKOR PRINTGLOSS BAYİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bayilik Yetkilisi: Gökhan Göksu Telefon: 555 5920606

Adres: Anadolu Caddesi. No:1141. Çiğli-İZMİR

Web: budekor.com