braas-çatı-sistemleri-kiremit-güneş-panelleri-bayilik-şartlarıBraas Çatı Sistemleri, Türkiye genelinde bayilikler veriyor.

Braas Çatı Sistemleri, MONIER Grubun, Türkiye’de çatı sistemleri üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren şirketi Monier Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş’ nin ticari markasıdır. MONIER Grubun Türkiye’deki ilk yatırımı olan Braas Çatı Sistemleri Gebze tesisi 36.000 m² alan üzerine kurulmuştur. 1.500.000 m² / yıl kapasiteli tesis, tam otomatik bilgisayar sistemleri ile donatılmıştır ve dünyanın en teknolojik kiremit fabrikaları arasında gösterilmektedir. Yüksek standartlarla üretim yapılan tesislerde, ürünler tamamen otomatik olarak üretilmekte, paketlenmekte ve stok alanına alınmaktadır.

Geliştirdiğimiz 14 ana ürün grubundan ve onlarca üründen oluşan Modüler Çatı Sistemi, çatının; kaplamaenerji verimliliği, koruma, su sızdırmama, ısı yalıtımı, baca, yağmur suyunu yönlendirme, havalandırma, aydınlatma, iş güvenliği, estetik ve dayanıklılık fonksiyonlarını bir bütün olarak kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Öncü ve yenilikçi kimliğimiz ile Türkiye çatı pazarına sunduğumuz yeni ürün ve çözümlerin bazılarına şu şekilde yer verebiliriz:

  • Çatı Sistemleri” kavramı, birbirine uyumlu yüzlerce detay çözümü,
  • Kiremide 30 YIL ürün özellikleri garantisi,
  • Modern ve klasik tüm tasarımlara yönelik olarak farklı renk, yüzey, profil ve doku alternatifleri,
  • Braas Akademi” projesi dâhilinde ücretsiz çatı uygulama eğitimleri,
  • Çatı ile ilgili geniş kapsamlı bir Teknik Kılavuz,
  • Çatının altyapı dâhil tüm ihtiyaçlarının tek elden çözülmesi,
  • Tek bir uygulama ekibi ile çatı ile ilgili tüm imalatların yapılabilmesi,
  • Eğitilmiş özel sertifikalı çatı ustaları ile uygulamada bilimsellik, yüksek kalite,
  • Konusunda uzman çözüm ortakları tarafından verilen uygulama garantisi ve bakım hizmetleri
  • Çatı ile tamamen bütünleşik güneş enerjili çatı sistemleri.

Braas Çatı Sistemleri Yetkili Bayiliği

Çatı sektöründe dünya lideri olan Braas Çatı Sistemleri Türkiye’nin tüm şehirlerinde, büyüyen organizasyonuna paralel olarak, belirli bir program dahilinde yeni bayilikler tesis etmektedir. Sadece eğimli çatılar üzerine faaliyet gösteren Braas Çatı Sistemleri, sürekli olarak gelişen ve yenilenen, uzun ömürlü, kaliteli ve inovatif çözümlerden oluşan kapsamlı bir ürün gamı ile tüketicilerine hizmet veriyor.

Braas Çatı Sistemleri, kurumsal değerlerine ve meslek etiğine uygun, uluslararası bir markanın parçası olabilecek nitelikte, dinamik ve yeniliğe açık bayileri ile uzun vadeli ve güven temelli bir ilişkiyi esas alarak çalışıyor.

Siz de Braas Yetkili bayisi olarak dünya lideri Braas ailesine katılmak için BURADAKİ FORMU  doldurarak ön başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz titizlikle incelenecek ve değerlendirme sonucu sizinle iletişime geçilecektir.

Braas Çatı Sistemleri Bayilik İletişim (Genel Merkez)

Monier Yapı Çözümleri San. Tic. A.Ş. 

Adres: Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi. İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20. Gebze – Kocaeli

Telefon: (262) 751 24 91

Web: www.braas.com.tr