STEEN Makineleri

Gıda işleme sektöründe tanınmış bir marka olan STEEN 1960 yılında kurulmuştur. 1950’lerin sonlarında Pieter Steen ilk tezgah üstü deri yüzme makinesini geliştirmiştir. Kendisi ve oğlu Cor Steen deri yüzme makineleri tasarlamaya ve onları kendi adları altında pazara sunmaya karar vermiştir. 1986’da, STEEN tescilli bir ticari marka haline gelmiştir ve o zamandan beri F.P.M. International N.V. tarafından pazarlanmaktadır.

Bugün, STEEN piyasaya balık ve kümes hayvanları sektöründe özel makineler getiren ihracat odaklı bir şirkettir. 2002 yılında, STEEN genişledi ve şirketinin sürekli büyümesini sağlamlaştırmak için ve geleceğe daha iyi adapte olabilmelerini sağlamak için Kalmthout’daki yeni tesislerine taşınmıştır.

Tüm STEEN makine yelpazesi, balık ve kümes hayvanlarını etkin bir şekilde işlenmesi için ileri bir endüstriyel teknik içermektedir ve gücünü makine mühendisliğindeki 50 yıllık tecrübemizden almaktadır ve aynı zamanda hızla değişen modern gıda işleme endüstrisinin tüm teknik gereksinimlerini karşılamaktadır.

Hizmet, teknik know-how ve en iyi ve en uygun müşteri ilişkileri; STEEN çalışanlarımızın her biri için büyük önem taşıyan temel ilkelerdir. Tüm sorularınıza mümkün olduğunca hızlı, etkin ve dikkatli bir şekilde yanıt verilecektir, çünkü müşterilerimiz bizim için herşeyden değerlidir. STEEN’in başarısının tüm çalışma ekibinin kendilerini bu işe tamamen adamış olmalarının bir sonucu olduğu açıktır. Müşterilerimizin bize duyduğu güven ve bizim müşterileri tam olarak tatmin etmeye gösterdiğimiz sürekli özen STEEN’in bu yüksek standardı gelecekte de korumasını sağlayacaktır. Dinamik şirketimiz ve büyük bir azimle çalışan çalışanlarını tanıyarak memnun kalmanızı arzu ediyoruz!

Balık İşleme Makineleri

STEEN Balık işleme makinesi yelpazesi, makine mühendisliğindeki pek çok yıllık tecrübemiz sayesinde, en etkin şekilde balık işlemek için kullanılan endüstriyel bir olaydır ve aynı zamanda modern gıda işleme endüstrisinin sıkı gereksinimlerini (CE) de karşılamaktadır.

Bunun avantajlarından biri, fazladan güvenlik ve hijyen özelliklerinin dikkate alınmış olmasıdır. STEEN ürün yelpazesinin ekonomikliği hizmeti kolaylaştırmak, bakımı azaltmak ve yıllar boyunca kalan değeri artırmak için yapılan özel hazırlıklara dayanmaktadır.

Kümes Hayvanları İşleme Makineleri

STEEN Kümes Hayvanı işleme makinesi yelpazesi, makine mühendisliğindeki pek çok yıllık tecrübemiz sayesinde, en etkin şekilde kümes hayvanı işlemek için kullanılan endüstriyel bir olaydır ve aynı zamanda modern gıda işleme endüstrisinin sıkı gereksinimlerini (CE) de karşılamaktadır.

Bunun avantajlarından biri fazladan güvenlik ve hiyyen özelliklerinin dikkate alınmış olmasıdır. STEEN ürün yelpazesinin ekonomikliği hizmeti kolaylaştırmak, bakımı azaltmak ve yıllar boyunca kalan değeri artırmak için yapılan özel hazırlıklara dayanmaktadır.

STEEN Bayilik

Mevcut bayilerimiz veya nasıl STEEN bayisi olabileceğiniz hakkında bilgi edinmek için; info@steen.be adresinden ya da +32(0)3/66.504.00 no’lu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Web: http://steen.be/tr/