AXE FATURA, Türkiye’de online fatura tahsilat sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Fatura tahsilat sistemlerinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren AXE FATURA, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.

Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Elektrik, Su, Doğalgaz, Türk Telekom , Avea , Türkcell , Vodafone , Kablolu , Dijitürk, Sigorta İşlemleri, Online Bilet Satışı, SSK_BAGKUR, Vergi, Trafik Cezası, Parça kontör ve kart kontör, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.

AXE FATURA online fatura tahsilat sistemleri, alanında geliştirdiği projelerde hem fatura tahsilatında hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura tahsilat projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.

AXE FATURA, yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.

AXE FATURA , ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti AXE FATURA olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.

Axe Bank Fatura, Türkiye genelinde Bayilikler verecektir. Sizde “AZ SERMAYE İLE ÇOK KAZANÇ” sağlayabileceğiniz, Sınırsız Ve Online Ödeme Garantili, Kesinti ve komisyon alınmaksızın, 7/24 Hizmet ve Destek ile birlikte sunduğumuz bu fırsatı kaçırmayın.

Axe Bank Fatura Tahsilat Merkezi

Adres: Sokullu Mehmet Paşa Caddesi. No:36/C. Dikmen-Çankaya-ANKARA

Telefon: (312) 480 14 54

E-Posta: bayilik@axebank.com.tr

Web: www.axebank.com.tr