arthur-miller-real-estate-türkiye-emlak-gayrimenkul-franchise-franchising

Arthur&Miller Real Estate, İstanbul ve Ankara da yeni franchise adayları arıyor.

Arthur&Miller” ticari ve konut olmak üzere her iki gayrimenkul danışmanlığı alanında da hizmet vermektedir.

Bireysel (Konut) Gayrimenkul Danışmanlığı:

“Arthur&Miller” ofisleri, villa,daire,yalı dairesi,özel mülklerin alım,satım ve kiralanması konularında faaliyet göstermektedir.Her franchise ofisi kendi bölgesinde hizmet vermektedir.

“Arthur&Miller” aynı zamanda yabancı uyruklu kişilerin yerleştirilmesi(relocation) , gayrimenkul alım,satım ve kiralanması konularında da çalışmaktadır. . “Arthur&Miller” uluslararası firmaların yabancı uyruklu üst düzey yöneticilerine kiralık/satılık gayrimenkul bulma ve gerekli işlemleri takip etme konusunda sektörde saygın bir yer edinmiştir.

“Arthur&Miller” ‘ın hizmetlerinden bir diğeri gayrimenkul danışmanlığıdır. “Arthur&Miller,gayrimenkul ile ilgili her türlü konuda çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Arthur&Miller, ticari / konut gayrimenkul projelerinin satış ve pazarlamasını üstlenmektedir.”Arthur&Miller”, sektörde itibarlı inşaat firmalarına ait ticari veya konut projelerinin her aşamasında ( planlama,reklam,medya ilişkileri,banka kredileri,vs) çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

“Arthur&Miller” , proje bazlı çalışmaları uzman proje yönetimi kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Projelerin satış ve pazarlama faaliyetlerinin üstlenilmesi öncesinde Arthur&Miller, ilgili projenin tüm detaylarını incelemekte ve hedef tüketiciye uygun projelerde yer almaktadır. Bu incelemelerde projenin imar durumuna ve mevzuata uygunluğu,zamanında teslimi,satış fiyatları ve diğer tüm detaylar göz önüne alınmaktadır. Proje satış ve pazarlamasında en önemli unsur, her zaman olduğu gibi güvenilirliğin temelini oluşturduğu müşteri memnuniyetidir.

“Arthur&Miller”’ın satış ve pazarlamasını üstlendiği tüm projeler aynı zamanda  web sitesinde de yer almaktadır.

Kurumsal (Ticari) Gayrimenkul Danışmanlığı:

“Arthur&Miller”’ın ticari gayrimenkul alanında uzmanlaşmış tecrübeli satış kadrosu bulunmaktadır. Bu ekip ticari binalar,plazalardaki ofislerin kiralama işlemleri, potansiyel bölgelerdeki arsaların satış işlemleri,mağazalar ve satılık- kiralık özel mülkler ile ilgilenmektedir.”Arthur&Miller” değişik sektörlerden birçok şirket için çalışmalar yapmıştır.Bu sektörler içerisinde bankacılık ve finans,sağlık,tekstil ve tabii ki inşaat sektörü önde gelenleridir.

“Arthur&Miller”’ın uzman kadrosu sektördeki tüm gelişmeleri takip etmekte ve bunları diğer satış ekibine düzenli olarak raporlamaktadırlar.Uzmanlaşma, bölgeye ve gayrimenkul cinsine göre belirlenmiştir.

Arthur Miller Real Estate firmasından Franchise almak isteyen girişimci adayları, şirketin aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendileriyle bağlantıya geçip franchising başvurusu yapabilirler.

Arthur&Miller Real Estate (Merkez Ofis) 

Adres: Büyükdere cad. Ecza sok. Polcenter K:-1 Nart Business Center. Levent-İSTANBUL

Telefon: (212) 705 62 69

Web : www.arthur-miller.us