altın-emlak-gayrimenkul-bayilik-franchise-franchising-şartları-ücretiAltın Emlak Türkiye Genelinde Franchise Bayilikler Veriyor. 1998 yılında kurulan Altın Emlak, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Emlak Danışmanlığı Eğitimi de verebilen lider emlak zinciridir. 22 ilde 85 franchise temsilciliğiyle faaliyet gösteren Altın Emlak,  eğitimden pazarlamaya, insan kaynaklarından hukuki desteklere kadar bayilerine sürekli olarak uzman kadrolarıyla destek olur.

Altın Emlak Bayilik Destekleri

AltınEmlak, franchisee’lerinden reklama katkı payı, cirodan pay gibi çeşitli isimler altında ek ödemeler talep etmez.

– AltınEmlak’ın web portali Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden binlerce emlak kaydının bulunduğu ve teknolojik alt yapısı en gelişmiş portaldir. ALTIN EMLAK franchisee’leri bu kendilerine ALTIN EMLAK tarafından sağlanan özel internet sayfalarında ofis içi otomasyon sistemini fonksiyonunu kullanarak ofisin verimliliğini de test edebilmektedirler.

AltınEmlak Franchising Sistemi, yalnızca emlak değil emlakla ilintili unsurlara dair hizmetlerin de (değerleme, mortgage, sigorta vb.) aynı ofisten verilebilmesi esasına dayanır. Bu nedenle ALTIN EMLAK, bir şirketler grubu olarak faaliyet göstermektedir.

AltınEmlak franchisee’leri Genel Müdürlüğün hukuki ve teknik destek hizmetinden sınırsız yararlanma hakkına sahiptirler.

AltınEmlak Franchising – Bayilik Sistemi’nde ofisin görsel unsurları Genel Müdürlük’çe karşılanır.

AltınEmlak franchisee’leri mesleki bilgi birikimlerini Genel Müdürlükçe düzenlenen periyodik eğitimlerle derinleştirirler.

Altın Emlak Bayilik Şartları:

* Bölgeye göre 14.000 TL. – 17.000 TL.arasında değişen isim hakkı bedeli alınmaktadır.

* Yatırım Maaliyeti: 20.000 TL.

*  Franchise Giriş Bedeli: 16.000 TL.

Altın Emlak Bayilik Franchise İletişim Bilgileri

Franchise Yetkilisi: Hakan Erilkun

Telefon: (0212) 654 17 60

Web: www.altinemlak.com.tr