alescia-parfüme-perfume-bayilik-franchise-franchising-şartlarıSevil Kozmetik bünyesindeki Alescia Perfume Store, Türkiye genelinde franchise bayilikler veriyor. Hazlihazırda 14 bayisi bulunan Alescia Perfume, kendisi ile birlikte büyüyerek kazanmak isteyen yeni girişimcilerini arıyor.

Alescia Perfume Store

Alescia Perfumum. 2011 yılından bu yana istanbul’da faaliyetlerine başlamış olup, Alescia markalı kozmetik tesisini 2013 yılında Çorum’a taşımış olup, parfüm ve her çeşit kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Ürünlerini yurt içinde oluşturduğu bayii ağı ile pazarlamakta ve bir çok ülkeye ihracat yapmayı hedeflemektedir.

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün

Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Alescia Perfumum, kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pakiştireye devam etmektedir. Kendi Bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge bölümü ve teknolojik donanmı ile herkese hitap etmektedir.

Üretim ve Kalite Anlayışı

Alescia Perfumum müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimine dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktır. Süreçler topla kalite yönetim bilinciyle, etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir. Toplam kalite yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek eğitimli ve yetkin çalışanlarının bağlılığı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı sağlanmaktadır.

BAYİLİK BAŞVURUSU

ALESCİA PARFÜM’ün bayilik politikasında öncelik bayilerimizin karlılığını yükseltmektir. Bayilerimiz bizim için müşteri değil iş ortağımızdır. Bayilerimizin karlılığını net bir şekilde hesaplayabilmeleri için ürün fiyatlarını TL bazında belirlemiştir. Ürün kalitemizle doğru orantılı olarak her geçen gün artan müşteri kitlemizle karlılığını arttırmaktadır

Alicia Perfume Bayilik Şartları

KENDİ İŞİNİZİ KURMA FIRSATI SUNUYORUZ…

Alescia Parfüm’ün başarısının sırrı işletmecilerinin ve çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmaları ve uyum içerisinde hareket etmeleridir. Alescia Perfume Store bayisi olmak,size başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak;

Alescia Parfüm işletmecisi olmanız,bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Alescia Parfüm’ün deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Zengin İnsan İlişkileri;

Takım çalışması yaptığınız ekibinizle ve müşterilerinizle kurduğunuz ilişkileriniz,sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim;

Kısacası,bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh,diğer tarafta Alescia Parfüm ve üstün avantajları,güvenli ve karlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

Alescia Perfume Store bayiliği için temel şartlarımız aşağıdaki gibidir;

1- Bayilik düşünülen nokta merkezi,araç ve yaya trafiği yoğun olmalı
2- Bayilik istenilen iş yeri en az 20 m2 olmalı.
3- Bayilik sözleşmesi taraflarca imza altına alınıp uygulanmalıdır.
4- Ürün geri alma garantisi: Sözleşmenin ilk 1 yılında,herhangi bir nedenle bayilikten geri çekilmek isteyenlerden,açılmamış ürünler % 20 ıskonto ile geri alınır.
5- Firmamızın öncelikle işlek cadde veya AVM’lere bayilik vermektedir.
6- Firmamız bayiliklerinde isim hakkı bedeli talep etmemektedir.
7- Firmamız tarafından ücretsiz eğitim desteği vermektedir.
8- Tüm ulusal reklam çalışmalarında (televizyon,internet,dergi ve gazete) bayilerimizin adres ve telefon bilgileri verilerek, reklam desteği sağlamaktadır.
9- Bayi ile firmamız arasında yapılan bir sözleşme ile aynı cadde üzerinde başka bir Alescia

Perfume Store bayiliği vermeyeceğimizi beyan ediyoruz.

STAND BAYİLİĞİ

Başka meslek dallarıyla uğraşıp ta ek gelir sağlama amacında olan mağaza sahiplerini de unutmadık. Size özel fırsatlar..
Biz çalışıyoruz, hazırlıyoruz, kuruyoruz; Siz kazanıyorsunuz.
Marka bedeli, tabela, işyerinin tasarımı için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz.
Stand imalatı, kurulumu ve tasarımı için toplam 150 TL ücret alıyoruz.
Stand için en az 1000 TL değerinde ürün satın almanız gerekmektedir.
Böylelikle standınız toplam 1,150 TL’lik bir masrafla satışa hazır hale geliyor.

Alescia Parfüm Online Bayilik Başvurusu için; BURAYA TIKLAYINIZ

Alescia Perfume Store Bayilik İletişim

Sevil Kozmetik

Adres: Mimarsinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 23.Cadde No:75. ÇORUM

Telefon: (364) 234 00 33

Web: www.alescia.com.tr