albert-genau-cam-balkon-sistemler-bayilikler-franchising-franchiseTürkiye cambalkon lideri Albert Genau, yeni ürün ve kazançlı bayilik fırsatları ile sizleri bekliyor. Cambalkon ürünlerinin tamamına 10 yıl paslanmazlık, 2 yıl mekanik garanti veren Albert Genau;

* Türkiye’nin dört bir yanında 122 onaylı üretim merkezi
* Yurt dışında 17 ülkeye ihracat
* 11 adet patent, faydalı model ve tasarım tescil belgesi
* 2008 İnovasyon ve 2011 Anadolu Markaları ödülleri sahibi

Ürün geliştirme odak noktamız. Piyasanın ihtiyacı olan, satılabilecek ve kazandırabilecek ürünler için çalışıyoruz.

Paslanmaz rulman ve paslanmaz aksam takımlı, Türkiye’de tek firmayız.

Eğitim desteği. Sizin yerinizde, sizin makinelerinizle, sizin işinizi birlikte yapalım… Ölçümden, üretime, üretimden montaja….

Albert Genau Shop Paketi ile yeni showroom açmak isteyen bayilerimizin yanındayız.. Bilgisayarından, yazıcsına, tabelasından, standına…

Konusunda, Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesi :

  • Hera : Dünyanın İlk Isıcamlı Balkon Camlama Sistemİ
  • Zenon : 4+4 Taşımalı Balkon Camlama Sistemi
  • Impetus : Alt+Üst Taşımalı Balkon Camlama Sistemi
  • Atrium – Momentum : Üstten Askılı Vitrin Sistemleri
  • Slider : Sürme Camlama Sistemi
  • Liberta : 10-12 mm Camlı Balkon Camlama Sistemi

Siz, bayilerimize, ’Müşteri Memnuniyet Primi’ veriyor ve primleri hesabınıza nakit havale ediyoruz.

Bize Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları

Bayilik için ne istiyorsunuz ?

Bayilik için temel şart şudur. Bir firma, “Ben balkon camlama işi yapıyorum” veya “Bu işi yapmak istiyorum, ama yaparken de piyasadaki diğer firmalar gibi değil; farklı olmak istiyorum. Ürün yelpazesi geniş, kendini ve bayisini sürekli geliştiren,  kurumsal bir markanın bayisi olmak istiyorum ve bu marka da Albert Genau’dur” diyorsa, temel şartımızı sağlamış olur.

Sizden hazır, bitmiş ürün alabilir miyim?

Perakende satışımız bulunmamakta olup, bitmiş ürün satışı yapmamaktayız. Bayilik sistemimiz üretici bayilik esasına dayanmaktadır. Sistemlerin profilleri, 6 metrelik boylar halinde, aksam takımları ise kutulu paketler halinde bayilere gönderilmekte, bayilerimiz üretim ve montajı yapmaktadırlar.

Bayilerinize uyguladığınız herhangi bir satış kotası veya sipariş miktarı var mı?

Bayilerimize uyguladığımız herhangi bir satış kotası veya sipariş miktarı zorunluluğu yoktur. Bayimiz,  ister 5000 TL’lik, isterse 500.000 TL’lik malzeme alabilir. Ticaret para kazanmak için yapılır. Bu işten para kazanmayı düşünen biri zaten sipariş miktarını kendisi artırmak ister. Dolayısıyla böyle bir zorlama bize anlamsız gelmektedir.

Küçük bir firmayız. Albert Genau bayisi olabilir miyiz?

Evet olabilirsiniz. Bayilik verilirken, firmanın küçüklüğüne, büyüklüğüne değil, firmanın işe olan tutkusuna, işi yapma kabiliyetine bakılır.

Bayiniz olmak istiyorum. Showroom için neler veriyorsunuz?

Tüm bayilere,  cephe stickerlarından, tuluma; taşınabilir araç standından, tabelaya tam 23 ürünlü, üretici bayilik paketi standart olarak gönderilmektedir.

Bilgisayar programınız var mı?

Evet. Hem maliyet analizini yapıp fiyat hesaplamak için, hem de cam ölçüsü ve profil kesim listesinin hesaplanması için bilgisayar programı mevcut olup, tüm bayilerimize ücretsiz verilmektedir.

Eğitim veriyor musunuz? Biz mi Ankara’ya geliyoruz ?

Tüm bayilerimize, başlangıçta eğitim verilmektedir. Eğitimler, bayinin kendi yerinde, almış olduğu bir işi birlikte yapmak suretiyle verilir. Teknik eğitim ekibi tarafından, bilgisayar programı, imalat ve montaj şekilleri hakkında bayinin elemanlarına detaylı bilgi verilir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Tüm bayilerimize sürekli teknik destek verilmektedir. Albert Genau’da sadece bayilere teknik destek vermek için kurulmuş ayrı bir birim vardır. Bu birim bünyesinde, teknik çizimden animasyona kadar her türlü görselleştirme yapılıp, bayilerini işi almasında rekabet üstünlüğü sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde gelir? Nasıl sevkiyat yapıyorsunuz?

Türkiye’nin dört bir yanına, siparişinizi,  2 ile 10 gün arasında sevk etmekteyiz. Anlaşmalı ambarlar vasıtasıyla siparişler en az maliyetle gönderilmektedir.

Ürünler ile ilgili garanti veriyor musunuz?

Tüm ürünlerimiz ile ilgili T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı 2 yıl garanti belgesi verilmektedir.

Ürünlerinizin maliyeti nedir? Albert Genau pahalı mıdır?

Albert Genau rekabetçi bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi içinde farklı müşteri kitlesine hitap eden, ucuzdan pahalıya çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Albert Genau bir Türk firması mıdır?

Albert Genau %100 Türk markasıdır. Işıldak Group’un tescilli markalarından biridir. Avrupa Birliği üyesi 27 ülke, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Azerbaycan ve Kazakistan’da tescillidir.

Dilerseniz, adımızı koyduğumuz cambalkon ürünlerimizi detaylı incelemek için, Cambalkon Sistemleri veya Albert Genau bayilik sistemi hakkında bilgi almak için sitemizdeki Bayimiz olun linklerine tıklayabilirsiniz.

İşimiz sadece cambalkon değil, 10 ürün grubu ile konusunda Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesine de sahibiz.

Ürün Gruplarımız:

– Cambalkon sistemleri
– Cephe- Vitrin sistemleri
– Pencere sistemleri
– Entegre katlanır tente
– Çelik kapılar
– Oda kapıları
– Yangın kapısı
– Otomatik kapılar
– Cam kapılar
– Solar sistemler

Tüm ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; www.albertgenau.com web sitemizi ziyaret edebilir;

Ya da her şeyi boşverip (312) 316 30 00 telefonundan bizi arayabilirsiniz.