acvit-kozmetik-bayilik-şartları-koşulları-ücret-fiyatAcvit Kozmetik ,Türkiye genelinde bayilikler veriyor.

Acvit Kozmetik, 1999 yılında kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösteren müşterilerini güzelleştirerek ve özgüvenini arttırarak yoluna devam etmektedir.

Acvit Kozmetik Hakkında

Acvit Kozmetik, kendisine özen gösteren, değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. Uzun zamandır Türkiye ve Dünya’yı çarpıcı ve yenilikçi markalarla buluşturan “Türkiye’de o marka yok ki” cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aradığınız pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlarla bulabileceğiniz markadır. Acvit Kozmetik çağrı merkezlerinde, konusunun uzmanı ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Acvit Kozmetik; özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır. Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Şu anda 101 çeşit ürün gamımızla hizmet vermekteyiz.

Acvit Kozmetik Değerlerimiz

* Tüm faaliyetlerinde daima dürüst olmak.
* Müşterilerine daima saygılı davranmak.
* Sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak kaliteyi arttırmak.
* Müşteri odaklı çalışma ilkesini sürekli ön planda tutmak.
* Sürdürülebilir Doğa ve Çevreyi korumak.
* Tüm faaliyetlerinde yasal mevzuatlara uygun hareket etmek.
* Kullanmadığımızı Satmıyoruz!
* Acvit Kozmetik her ürettiği üründe ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Üretilen her ürün en az 150 tüketiciye denettirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Bir alan bir daha alsın, çevresine pozitif anlatsın mantalitesi ile hareket etmekteyiz.

Bizim en büyük sermayemiz kaliteli ürün gamımız ve pozitif tüketici fısıltısıdır.

En Büyük Sermayemiz, Kaliteli Ürün gamımız ve pozitif halk fısıltısıdır. 1999 yılından bu yana ortaya koyduğumuz performans ve yaptığımız reklamlar milyonların Acvit Kozmetikle buluşmasına vesile olmuştur. Reklamla Acvit Kozmetik kullanıcısı olan tüketicilerin yanı sıra tavsiye ile de daha fazla kişi Acvit Kozmetik kullanıcısı olmuştur.

Acvit Kozmetik Kullanıcımız 5 Milyonu Aşmıştır

Acvit Kozmetik kendisine oluşturduğu portföy ve sabit tüketici sayısı 5 milyonu aşmıştır. Ünlülerin vazgeçilmezi olmuştur. Doğal kozmetik ürünlerimiz yüzyılın muhteşem buluşu olan polifenol teknoloji kullanılarak özenle üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda ciddi çalışmalarla sıfır memnuniyetsizlik ilkesi bizim için en önemli değerlerdendir.

Farkımız; çevreci oluşumuz, ekolojik açıdan sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimizin klinik araştırmalarında ve test aşamasında hayvanlar üzerinde deneyi yapılmamaktadır.

acvit-kozmetik-kadın-girişimcilere-indirimli-bayilikler-veriyor

Kadın girişimcilere öncelik ve ayrıcalıklılar sağlıyoruz.

Yaptırdığımız Ar-Ge ve anket çalışmalarında kadın ruhunun girişimciliğe ve yöneticiliğe daha uygun olduğunu tespit ettik.

Ürün üretme, tanıtma, tutundurma ve satma noktasında kadınların daha başarılı olduğunu gözlemledik.
Güzelliği ve kaliteyi çok iyi seçen kadın ruhu kozmetiğin aynasıdır. Kadınlarımızın ülke ekonomisinde daha fazla söz sahibi olmaları gerektiğini düşündüğümüz için Kadın Girişimcilere ayrıcalık tanımaktayız.

Kendi İşinizi Kurmak veya Mevcut İşinizi Geliştirmek İstiyor musunuz? 

Kozmetikte Kadın Girişimciliğini Destekleme Merkezlerimiz bünyesinde uzmanlarımız tarafından verilecek eğitim ve diğer hizmetler, hem girişimci olup olmama konusunda karar vermenize yardımcı olacak hem de sizi kendi işinizi nasıl kurup geliştireceğiniz konusunda bilgilendirecektir. Merkezlerimizde sundukları bireysel danışmanlık ve koçluk hizmetleri ile mevcut işinizi büyütmenize, sağlıklı bir şekilde yürütmenize ve işletmenizin yerel işbirliği ve iletişim ağlarının bir parçası olmasına destek verecektir.

Kadın Girişimcilere Ayrıcalıklarımız:

1- Marka İsim hakkı bedeli talep edilmeyecek.
2- %5 ürün ekstra ıskontosu uygulanacaktır.
3- Tabela Acvit Kozmetik tarafından yaptırılacaktır.
4- Kozmetik sektöründeki gelişmeleri sürekli eğitim ile desteklenecektir.

Acvit Kozmetik Bayilik Şartları

-10M2 üzeri işyeri alanı
-İsim Hakkı Bedeli 10000TL
-İsim hakkı bedeli Kadın Girişimciden Alınmayacaktır.
-Reklam Katılım Desteği Talep Edilmeyecektir.
-Bayilik Ürünleri(Tester,Katalog,Ambalaj) Yalnızca Tarafımızca Temin Edilecektir.
-Bayilik Başlangıç Paketine Göre Işıklı Dış Reklam Panosu, İç Dekorasyon vb gibi Özellikler tarafımızca Sağlanacaktır.

Acvit Kozmetik Bayilik Destekleri

Eğitim desteği, bölge koruması, yer seçimi ve reklam destekleri sağlamaktayız.

Acvit Kozmetik Bayilik İletişim Bilgileri

Bayilik Yetkilisi: Recep Kurtkaya

Adres: Şifalı Bitkisel Ürünler ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti Beşyol Mh. Birlik Cd. No 21 K.2 Florya-İstanbul

Telefon: (212) 540 55 44

Web: acvit.com.tr