Köklü bir aile şirketi olan Aba Piknik, geçmişi eskilere dayanan hayvancılık alanındaki tecrübesini gıda alanına taşımak amacıyla 1992 yılında Aba Hayvancılık ve Tarım Ürünleri adı altında faaliyet başlamıştır.

Ankara merkezli olup tescilli Aba Piknik markasıyla hizmet veren şirketimiz, kendi besi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanları işleyerek restoranlarımızda satışa sunmaktadır.

Aba Piknik, geleneksel Türk damak tadını modern hayatın ihtiyaçları doğrultusunda yorumlayarak; “hızlı tüketilen geleneksel lezzetler” ekseninde üretim yapmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin temiz ve lezzetli gıda ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kurulan restoranlarımızda; talep doğrultusunda beyaz et ürünleri, kafeterya menü ve geniş bir içecek menüsü seçeneği de sunulmaktadır.

ISO 9001-2000, HACCP, Gıda sicil sertifikalarına sahip olarak üretim yapan şirketimiz, kontrollü et üretimi felsefesi doğrultusunda bünyesinde görevli uzman veteriner hekim ve gıda mühendisleriyle hizmet vermektedir. Et ürünlerimizin bütün taşıma aşamaları şirketimiz bünyesinde bulunan frigofrig araç filosuyla gerçekleştirilmektedir

9 farklı ilimizde 27 şubesi ile günde 50.000 kişiye hizmet vermektedir. Yeni açılacak şubeler ile 2012 yılı sonu hedefimiz 30 şubeye ulaşmaktır.

Aba Piknik Şubeleri

Selanik, Karanfil, Meşrutiyet, Necatibey, Cebeci,  Ostim, Etlik, Demetevler, Gençlik Parkı, Gordion Avm, Batıkent Akvaryum Avm, Acity Avm, Ulus, Yenimahalle , Aydınlıkevler, Nato Yolu, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Kule City Avm(Konya), Kapalı Yol(Antalya), Park Site (Aksaray), Liman Caddesi(Bodrum), Highway Outlet (Bolu), Ümraniye (İstanbul), Mardin merkez, Mardin Kızıltepe, Batman Merkez

Franchise ile büyüyen ailemiz, farklı konseptler ile her il ve ilçede başarıya ulaşacak sistemleri sürekli geliştirmekte, bölge yapısına uygun restoran mimarisi ve ürün karması ile mutlak başarıyı yakalamaktadır. Her biri kendi alanında yetkin operasyon ekibi ile yurdumuzun her yerine hizmet götürebilen firmamız, bu başarısını yurt dışına taşımak için gerekli ar-ge ve alt yapı çalışmalarına devam etmektedir.

ABA PİKNİK & ABA DÖNER Marka ve Franchise Direktörü: Okan ÖZDEMİR

Telefon: +90 312 229 83 83

Gsm : +90 546 552 43 99

Web: www.abapiknik.com.tr