Medya fors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliği ile düzenlenen Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl 12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında 11. Kez düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl 6 ve 7. Hall’lerde gerçekleştirilen fuar, bu yıl 5. hall ’ ün de eklenmesiyle üç salona çıkıyor.  Franchise ve markalı bayilik veren markaların yanı sıra  zincir markaların çözüm ortakları olan firmalara da yer vererek onları girişimci ve yatırımcılarla  İstanbul’da buluşturacak.
2012 yılında gerçekleştirilen 10. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 12.000m2 alanda 21.200 girişimci adayıyla 300’e yakın markayı buluşturdu. Fuarda 4 gün boyunca, Türkiye genelinde ve yurtdışında franchise vermeyi hedefleyen yüzlerce marka pek çok satış noktasına ulaştı.

Fuarla eş zamanlı olarakUFRAD ev sahipliğinde düzenlenen 36. Dünya Franchise Konseyi Toplantısı’nın İstanbul’da buluşturduğu 50 ülkenin Franchise Derneği Başkanları ve üyeleri fuarı ziyaret ederek Türkiye pazarını incelediler. Ayrıca fuar, Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) üyesi olan yurtdışında yerleşik Türk iş adamlarının oluşturduğu heyeti ağırladı. DTİK üyelerinin Türk markalarıyla fuar alanında yaptıkları görüşmeler neticesinde birçok Türk markası yurtdışında bayilik verme fırsatı yakaladı.

Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan ve yeni buluşma tarihini 12-15 Eylül 2013 olarak belirleyen 11. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı,
bu yıl da Avrupa, Ortadoğu ve Turki Cumhuriyetler üzerinde yürüteceği çalışmalarla yabancı ziyaretçi sayısını katlamayı hedeflemektedir.

Bayilik Fuarı, bir yandan uluslararası markalara ev sahipliği yaparken öte yandan ticaret odaları ile yapılan işbirlikleri sayesinde yerel markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine ön ayak olacak.

Ayrıntılı Bilgi için: Pınar ERDAĞ – 0212 346 26 26

Web: www.bayimolurmusun.com