Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, ülkemizde ve yurtdışı pazarlarda bayilik, distribütörlük ve franchising sistemi ile iş geliştirmek isteyen yatırımcıları aynı çatı altında buluşturuyor.

Bayim Olur musun? 10. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medya Fors Fuarcılık organizasyonu, Expo Channel Tv ve Franchising Derneği (UFRAD) işbirliği ile 13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Bayim Olur musun? 10.Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, yeni iş olanakları yaratmak, isteyen girişimcilerin, bayilik ve franchise veren yerli ve yabancı 250’nin üzerinde katılımcı firma ile iş bağlantıları yapmalarını sağlayacak gerçek bir iş platformu olacak.

Fuarda ayrıca girişimcilere yönelik, yatırım için en çok neye ihtiyaç duyduklarını ve bir yatırıma giderken en çok nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda UFRAD tarafından seminerler düzenlenecek. 10. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nı yaklaşık 30 bin girişimcinin ziyaret etmesi hedefleniyor.

Detaylar için: www.bayimolurmusun.com